جامعه نو

شکار «شیطانک»
نویسنده : gholamreza baniasadi - ساعت ٤:٢٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٦ اسفند ۱۳۸۸
 

الله اکبر... الله اکبر... الله اکبر... این فریاد را از عمق جان برکشیدم وقتی این خبر روی صفحه تلفن همراه  نقش بست که «عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شد»  الله اکبر گفتم به نازقامت دلاورانی که جان خود را برای امنیت ایران عزیز کف دست گرفتند. الله اکبر گفتم به نازقامت سربازانی که بی نام و نشان در قامت پهلوان، بی آن که گرفتار هیاهوی اسم و آواز باشند، خطرناک ترین تروریست ها را، شوم ترین جغدها و خفاش ها را عقاب آسا شکار می کنند.

یاد بچه های اطلاعات و عملیات افتادم در فصل دفاع مقدس که این گونه بودند و با همه جان جهاد می  کردند و حتی زمانی که رزمنده ها از عملیات بر می گشتند، باز آن ها در آغاز یک کار تازه بودند. یاد شهدای اطلاعات و عملیات افتادم و شهدای گمنام وزارت اطلاعات که هیچ گاه به اندازه خدمات خود تجلیل نمی شوند و هیچ گاه نام مبارکشان و تلاشی که داشته اند به اطلاع مردم نمی رسد، اما ... باکی نیست. اینان، نام در گمنامی نهاده اند تا سرباز امام زمان (عج) باشند و این پرآوازه ترین نام است و ماناترین عنوان نیز هم. 

آری اینان از خویش و نام خویش فنا یافته اند تا در نام جاودانه امام زمان بقا یابند و چنین باد تا با جهادی مقدس و در خور نام امام عدل و مهربانی، جاودانگی یابند. یاد شوشتری بزرگ و محمدزاده و همه شهدای مظلوم افتادم که بی شک خونشان، دامن گیر این «شیطانک» شد و ...

دیروز، وقتی این خبر خوش را دریافتم، این پیامک پر از شوق و اشتیاق و پر از شور و غرور را برای تعدادی از دوستان ارسال کردم که «الله اکبر ... الله اکبر... شکار لاشخور ریگی مبارک» و مطمئنم بر ایران مبارک خواهد بود این روز؛ به ویژه بر سیستان و بلوچستان مظلوم و مردم غیرتمند آن. بر بلوچ های ایران دوست مبارک خواهد بود.

عبدالمالک، غده سرطانی بدخیمی بود که باید در یک عمل جراحی از پیکره ایران خارج می شد تا سلامت دوباره باز آید. او باید شکار می شد تا جاده ها و شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان امنیت را حس کنند و  آرامش را نفس بکشند با این امید که هوشیاری مسئولان باعث شود دیگر هیچ «ریگی» به کفش امنیت کشور نرود و هیچ جنایتکاری فرصت جنایت نیابد.

مردم قدردان تلاش سربازان گمنام امام زمان هستند و می خواهند کشور امام زمان دیگر هیچ تروریستی به خود نبیند. می خواهند سالم و آرام و سعادتمند زندگی کنند. می خواهند شیعه و سنی، برادروار مسلمانی کنند و چتر حمایت نظام اسلامی نیز کاراتر از همیشه بر سرشان باشد. می خواهند هر فرزند این دیار، رستم باشد، سیاوش باشد، کاوه و باکری باشد، همت و صیادشیرازی باشد، شیرودی و کشوری و چمران باشد.خراسان/چهارشنبه/5/12/88/ش17495/صفحه3