نور در نور آیه می بارد در حرم علی بن موسی الرضا(ع)
ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
 

باران، باران ، آیه می بارد و نور در نور از زمین می جوشد. لب ها به افتخار تلاوت آیات عشق کرامت می یابند و آدم ها عاشق تر از همیشه با جانی طربناک،هزاره های عاشقی را جشن می گیرند و به هر آیه که تازه می خوانند تازه تر می شوند و عجب حلاوتی دارد این آیات، این تازگی، این رمضان که در حریم عشق ، در حرم مطهر، رمزگشایی می شود.

نگاهت را به قرآن روشن کن. بگذار چشم آسمان به چشمان تو روشن شود و چشم فرشتگان نیز هم. قرآن که از لبانت جاری می شود، حکایت بعثت انسان در هر ایمان به بعثت پیامبر(ص) تکرار می شود و هرکس به همان اندازه در ایمان و اخلاق به کمال می رسد که خود را مخاطب آیات قرآن بداند.

*قرآن آمده است تا ما، را دوباره به میهمانی خدا ببرد. تا هزاران چراغ برافروزد در کوچه های جان، در کوچه های جامعه، تا همه جا به نور خدا چنان روشن شود که هیچ شیطانی نتواند رهزن دین و ایمان مردمان شود.

*و اینک ماه قداست و کتاب خدا و حرم حجت خدا و ما بندگان خدا که باید زیباترین خاطره ها را در خاطر هستی رقم زنیم و چنان قرآن را در جان خویش جاری کنیم، که محرم حرم شویم و پیرو حجت خدا و در ماه خدا به فهم تازه از زندگی بر اساس کتاب خدا برسیم.

*حرم امام رضا(ع) این روزها، همنفس با زائران و مجاورانی  که گرد می آیند، آیه به آیه قرآن را نفس می کشد. خدا کند، ما هم اهل حرم شویم و به تنفس آیات قرآن جان، طراوت بخشیم...

خراسان - مورخ سه‌شنبه 1390/05/18 شماره انتشار 17904 /صفحه۱۰/گزارش تصویری