همه روزها، روز ارتش است

همه روزها، روز ارتش جمهوری اسلامی است. این که فقط یک روز در تقویم ها ثبت شود، یک نماد است. یک نماد از یک نشان که همواره بر سینه یک کشور باید بدرخشد.

اصلا کشوری که به باور پیروزمند «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» رسیده است ، نمی تواند جز این باشد، چه وقتی همه روزها عاشوراست همه حسینیان هم در وسط معرکه خواهند بود و روز نیز روز آنان که از روی دست مولا حسین علیه السلام مشق غیرت و معرفت می کنند، من بر این باور مومنم که همه روزها روز ارتش است و باید هم باشد تا مردمان به عزت و اقتدار در ملک امام زمان سرفرازانه به حق خویش که همانا رسیدن به زندگی سالم و مومنانه است برسند. اصلا وقتی دشمن، چنگ و دندان نشان می دهد، وقتی سخن از داغ و درفش پیش می کشد، وقتی همه هدفش نابودی ماست، وقتی یزیدوار سخن می گوید مگر می توان جز به استمرار روز ارتش امید بست؟ بله، در مکتب عاشورایی ما، هر روز، روز ارتش است، اما همان گونه که «عاشورا» خود به روزرسانی می شود و متناسب با زمین و زمان و زمینه ها، راهبرد درست و مستقل و عزیز زندگی کردن به دست می دهد، ارتش هم باید این راهبرد را در پیش گیرد و متناسب با وظیفه ای که برایش تعریف می شود، معرفت را به نهایت برساند، مخصوصا که امروز ، دشمن ، نقشه های گوناگونی برای مقابله با ما پهن می کند و هزار سحر در کار می گیرد تا حق الیقین ما را و حبل المتین ما را در هم درد، باید که فرزندان برومند ایران اسلامی نیز، آن نقشه ها را به آب قدرت و بصیرت و اندیشه بشویند و آن پنجه های چدنی را در هم بشکنند و علاوه بر این نیز، با طرح نقشه های تازه ، اجازه ندهند همیشه بیگانه برای ما زمین بازی را طراحی کند بلکه باید این بار ما، هم دست دشمن را بخوانیم و هم دست خود را بسته نگه داریم و هم نقشه هایی به کار بریم که دشمن با هزار ترفند هم نتواند با آن مقابله کند.

این هم شدنی است، این را ما می توانیم، پیشینه رزم ما در حماسه دفاع مقدس ثابت کرد می توانیم برای دفاع از کشورمان در برابر هر دشمنی قرار بگیریم. در جبهه دفاع نرم نیز این توان را داریم که حتی دست بالاتر را داشته باشیم، ما مستظهر به قرآن و آموزه های دینی هستیم.

ما پشتوانه ای به عظمت یک تمدن چند هزار ساله داریم. ما دو بال پرواز داریم به اسم شهادت و انتظار که ما را از هر پرنده ای بالاتر می پراند.

ما می توانیم هم استقلال ایران را حفظ کنیم و هم فرهنگ حق خود و پرچم افتخار خود را در دنیا به اهتزاز درآوریم.

این را راهبردنویسان شیطان هم اذعان کرده اند که آینده از آن فرهنگی است که به شهادت حسینی و انتظار مهدوی مجهز است و این همه تلاش و تکاپوی کافرکیشان به خاطر این است که ما را از این دو بال دور کنند اما مکر اینان به خودشان بر می گردد. یقین بدانید ، ارتش ما ، کشور ما، فرزندان مسلح و دلیر ایران، سرفراز خواهند ماند و ما همواره ایرانی سربلند خواهیم بود، مطمئن باشید!

خراسان - مورخ یکشنبه 1389/01/29 شماره انتشار 17527/صفحه۹/اجتماعی
/ 0 نظر / 96 بازدید