۱۰ فیلم مستند برای یادواره شهدای روحانی خراسان ساخته می شود

 ۱۰ فیلم مستند ۳۰ دقیقه ای برای یادواره شهدای روحانی استان های خراسان ساخته می شود. به گزارش خراسان، حجت الاسلام سلیمانی با اعلام این خبر در نشست کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد یادواره شهدای روحانی استان، افزود: این آثار مستند در قالب روایت فتح تولید خواهد شد.

وی دوشنبه گذشته در این نشست که در صدا و سیما برگزار شد، تصریح کرد: ۵ مستند توسط صدا و سیمای استان و ۵ مستند نیز توسط حوزه هنری تولید خواهد شد. در این نشست همچنین امیری، دبیر کنگره سرداران و ۲۳ هزار شهید استان های خراسان بر لزوم استفاده از فضای مجازی برای تشریح و تبیین پیام شهدا تأکید کرد.

وی تولید فتورمان، استفاده از ظرفیت تبلیغات مکتوب در قالب بروشور به خصوص در ایام زیارتی و انتشار تمبر یادبود، تولید شعارهای محتوایی برای درج در پشت پاکت های پستی را مورد تأکید قرار داد. در این نشست بر استفاده از ظرفیت های تبلیغی دهه آخر صفر و ایام فاطمیه برای جریان سازی تبلیغی در راستای تبیین افکار شهدا تأکید شد.

ضرورت بهره گیری از فرهنگ شهادت برای تمدن سازی، معرفی شهدا به عنوان اسوه های زندگی، نگاه به خانواده شهیدان به عنوان گروه های مرجع، سرمایه گذاری برای تأثیر بیشتر این همایش ها بر نسل نوجوان و جوان و تولید پیام برای این نسل و ایجاد ستاد خبری یادواره از دیگر سرفصل های مطرح شده در این نشست بود.در خور یادآوری است که این یادواره در نیمه دوم اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد.

خراسان رضوی - مورخ پنج‌شنبه 1389/11/07 شماره انتشار 17758 /صفحه٧/فرهنگی هنری
/ 0 نظر / 100 بازدید