باید در آستانه چهل سالگی انقلاب به مردم کارنامه بدهیم

 غلامرضا بنی اسدی روزنامه نگار پیشکسوت مشهدی در دیدار با آیت الله علم الهدی:

▫۳۲ سال پیش در چنین ساعاتی در شب های قدر کربلای۵، در حال انجام بود. مدد می گیرم از انفاس قدسی شهدا و با تجدید پیمان با آنان، عرض می کنم همه ما با هر گرایش و سلیقه، پشت یک خاکریز و حتی در یک سنگر می جنگیدیم. اگر کسی زخم بر می داشت، مرهم می گذاشتیم. بدون توجه به گرایش و خط و جناح، برای هم جان می دادیم . همه در خط انقلاب بودیم. امروز هم اصولگرا و اصلاح طلب و اعتدالی و یا هرچیزی که بخوانیم، ما یک مفهوم پیشینه داریم و آن انقلاب اسلامی است و اگر قرار بر تعریف خود است، باید بگوییم من یک انقلابی اصلاح طلب هستم. یا انقلابی اصولگرا هستم به این معنی که ما در ساحت انقلاب زیست می کنیم و برای انقلاب سنگر می‌شویم، تا تیر و ترکش ها را به جان بپذیریم.

▫حضرت آیت‌الله ،کم برای انقلاب هزینه داده نشده، نباید کم بگذاریم. تدبیری بفرمایید و مسئولین را مکلف کنید تا بتوانیم در آستانه چهل سالگی انقلاب به مردم کارنامه بدهیم، خبرنگاران ما نباید به دنبال مسئولین بدوند و مسئولین رو برگردانند.

▫اگر بناست کارنامه ی انقلاب به جهان عرضه شود، این عرضه نیازمند داده ها و اطلاعات است تا خبرنگاران، به فراوری حرفه ای آن بپردازند و به جامعه ارائه کنند. ما در چهل سالگی انقلاب باید به نقطه اول برگردانیم، به سفره انقلابیگری برگردیم با هر تفکر و گرایشی. با دست های مشت شده نمی توان گرهی گشود. باید دست ها را باز کنیم و به دست هم بدهیم، آن وقت هیچ مانعی جلودار ما نخواهد شد.

▫دست هارا باز کنیم و به یکدیگر کمک کنیم و در یک جبهه تلاش کنیم. اینگونه هم شهر از آنِ ما خواهد بود؛ هم ایران. عنایت بفرمایید در این شرایط که دشمن مدام مارا بمباران می کند خودمان دست از یقه هم برداریم و با هدف واحد، در یک جبهه واحد پشت سرِ مقام معظم رهبری بایستیم. 

▫من شهادت می دهم که دوستان ما همه دغدغه مند هستند ما برای تکلیف واحد تلاش می کنیم و تقاضامندیم تا مسئولین را سر خط بیاورید تا بتوانیم برای احیای سرزندگی و نشاط و امید به مردم، کارنامه ای از انقلاب را ارائه کنیم.

(سه شنبه- 25 دی 97)

@ShahraraNews


/ 0 نظر / 119 بازدید