بازدید عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی از خبرگزاری فارس

به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت
بازدید عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی از خبرگزاری فارس

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی همزمان با 17 مرداد، روز خبرنگار از خبرگزاری فارس خراسان رضوی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، غلامرضا بنی‌اسدی ظهر امروز در این بازدید با اشاره به اهمیت نقش خبرنگار و رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: ظرفیت خبرگزاری فارس بر همه آشکار بوده و این رسانه، نخستین خبرگزاری کشور در به لحاظ بازدید و تعداد اخبار است.

وی ادامه داد: رسانه‌ها باید چشم ناظر جامعه باشد و خبرنگاری موفق است که دید همه جانبه داشته و به عنوان چراغ روشن جامعه، به همه مسائل بنگرد.

بنی اسدی با اشاره به عضویت افتخاری خبرنگاران حق‌التحریری در خانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: مطابق اساسنامه خانه مطبوعات، تنها خبرنگارانی که دارای بیمه هستند می‌توانند در این مجموعه عضو شوند اما خانه مطبوعات خراسان رضوی زمینه‌ای را فراهم کرد تا خبرنگاران حق التحریری هم بتوانند عضویت پیدا کنند.

وی افزود: ما به عنوان خانواده خبر و خبرنگاری، باید در کنار یکدیگر باشیم و تنها در این صورت است که می‌توانیم اثرگذاری خود را حفظ کنیم، اگر قرار باشد نیمی از پیکره خبر حذف شود، عملا چیزی باقی نخواهد ماند.

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی همچنین به برگزاری جلسات خانه مطبوعات در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم جلسه بعدی خانه مطبوعات را در خبرگزاری فارس به عنوان یکی از خبرگزاری فعال و مطرح استان، برگزار کنیم.

انتهای پیام/3138/صا20

94/05/17 - 14:28
شماره: 13940517000783
/ 0 نظر / 84 بازدید