پشت پرده ۷

102.JPG
  * گفته مي‌شود کم‌کم بحث انتخابات به مسئله اول مردم شهرستانهاي مختلف تبديل مي‌شود و فعالان سياسي شهرستانها به سمت اعلام حمايت از نامزدها مي‌روند.
* همکاري دو ستاد رقيب در يک شهر مرزي جالب توجه بوده از آنجا که ستاد A جلسه سخنراني گذاشته بود، ستاد B که در کنار آن است، در مدت سخنراني‌ها، پلاکارتهاي خود را پايين آورد.
* عکس‌هاي يک کارناوال تبليغاتي در تهران که با واکنش‌هاي تندي روبرو شده است، به يک شهر خراسان رضوي هم رسيده است.
* در يکي از شهرستانها، مراسم سخنراني مي‌گذارند، تا براي آقاي A تبليغات کنند اما ناگهان سخنران به تبليغ آقاي B مي‌پردازد اين اقدام اعتراض رئيس ستاد و هواداران نامزدA را به دنبال دارد.
* يک خبر بد» سيمهاي تلفن يک ستاد، در يک شهر بزرگ قطع و عکسها و اعلاميه‌ها و پرده‌هاي نصب شده در سر در اين ستاد به آتش کشيده شد.
* از خراسان جنوبي هم خبر مي‌رسد، چهارشنبه شب گذشته، پرده‌هاي تبليغاتي يک ستاد به آتش کشيده مي‌شود.
* گويي، بعضي‌ها خيلي به فکر «گرم کردن» فضاي انتخابات به هر قيمتي هستند، چون سومين خبر هم حاکي است، ساعت 5/3 بامداد روز جمعه، پرده‌هاي ستاد مرکزي انتخابات يک نامزد، به آتش کشيده شده است.
* بعضي از نمايندگان مجلس، پس از موضع‌گيري در انتخابات مجلس با کاهش و افزايش محبوبيت مواجه مي‌شوند مخصوصا در يکي از شهرهاي بزرگ خراسان که نمايندگان دراين دوره برخلاف گرايش شناخته شده خود موضع گرفته‌اند.
* اعضاي يک ستاد انتخاباتي که احساس مي‌کردند بايد نماينده شهرستان هم در کنارشان باشد، اما وقتي او را در کنار رقيب ديدند برآشفتند و به مجادله پرداختند.
* بازهم خبر از خراسان جنوبي، رئيس ستاد يک کانديدا، از يورش «تاتارگونه» ظرف يک ساعت در دو خيابان اصلي شهر به ستاد نامزد مورد علاقه‌اش خبر داده است.
* يک رئيس ستاد، در همين استاد، از مسئولان خواسته است جلوي تخلف‌ها از جمله استفاده از برخي اموال دولتي گرفته شود و الا ناگفته‌ها را به اطلاع مردم و رسانه‌ها خواهد رساند.

/ 0 نظر / 122 بازدید