نام «خمینی» حرمت دارد

اول: این انقلاب بی نام خمینی در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست. این کلام خلف صالح امام خمینی، خامنه ای بزرگ است که حرمت نهادن به نام خمینی را بر آنان که به ولایت باور دارند فرض می کند. به باوراهل ولایت، نمی شود حرف خامنه ای را گردن نهاد و حرف خمینی را فرو نهاد. چنان که نمی شود از خمینی حرف شنید و فرض و واجب دانست اما کلام خامنه ای را نشنید، چه این دو بزرگوار، ترجمه عینی ولایت و مصداق ولی فقیه هستند که کلام شان حکم است بر آنانی که به حکمت ولایت فقیه مومن هستند.
دوم: قصه کوتوله های کوته اندیش و شمشادقدان، ماجرای خرگوشی است که چون نورافشانی خورشید را برهم زننده خواب خود می دید، تیروکمان برداشت و به قله شد تا خورشید را به تیر بکشد تا همیشه و همه جا تاریک باشد برای خواب او، اما او که در مسابقه با لاک پشت عقب می ماند با خورشید چه توانست کرد؟ هزار در هزار خرگوش می آیند و می میرند با هزار حسرت، اما خورشید همچنان نور می افشاند! 
سوم: جسارت به «خاندان خمینی» که امروزه در قامت حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی نمایندگی می شود از سوی کوتوله ها، خمینی باوران را بر سر غیرت می آورد کلام به هیبت بر آورند که
عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عرض خود می بری و زحمت ما می داری
پس بدانند باطل باوران که نام خمینی زنده است، اندیشه خمینی واجب الحرمت است و تا این نهضت زنده است ...
چهارم: «خاله خرسه ها» و «غضنفرها» در همه جناح ها هستند، زائده هایی که خود را به جریانات می چسبانند. پس نباید جسارت ها و بی تقوایی این زائده ها را به حساب جریانات شناخته شده و شناسنامه دار خانواده انقلاب نسبت داد، چنان که خود جریانات باید این زائده های آلوده را دفع کنند و دامن از آن ها بپالایند.
پنجم: مردم با ایمان به خمینی انقلاب را به پیروزی رساندند، جمهوری اسلامی را شکل دادند و ٨ سال به پایش از جان گذشتند و هنوز هم برای حراست از میراث خمینی از جان بازی دریغ ندارند و هنوز هم خمینی کلید رمز غیرت و واژه مقدس در کتاب باور مردم است تا ظهور دولت یار و هرکس این نام را جز به احترام بر زبان آورد، به نفرین  عاشقان خمینی گرفتار خواهد شد.
(ص-۴)
 

/ 0 نظر / 94 بازدید