پشت پرده ۹

*گفته مي‌شود ستاد يک کانديدا که انتشار برخي شايعات را از چشم ستاد يک کانديداي ديگر مي‌بيند، در پاتکي سنگين، «....نامه» را منتشر مي‌کند تا با تخريب آن کانديدا، تقاص بگيرد.
*در همين رابطه، شنيده مي‌شود برخلاف پندار ستاد اول، انتشار شايعات کار ستاد هدف قرار گرفته نبوده بلکه از ستاد ديگري آب مي‌خورد که از پاتک مصون مانده است.
*ورود فن‌آوري به انتخابات يکي از پديده‌هاي اين دوره است. پس از راه‌اندازي سايت‌ها که خبرهاي نه چندان موثق توليد و منتشر مي‌کنند، سي‌دي‌هاي ساخته شده عليه اين و آن هم وارد کارزار انتخاباتي شده است.
*يکي از برنامه‌هاي اعلامي توسط يک کانديدا به جد جاي خود را بازکرده است.
از يک شهر شمالي خراسان رضوي خبر مي‌رسد، بسياري از جوانان بدان اميد بسته‌اند.
*شيوه تبليغات، طرح شعارها و برنامه‌ها و قدرت نامزدها و طرفدارانشان در دفاع از آن برنامه‌ها، نظر مردم را به خود جلب کرده به گونه‌اي که جا به جايي نامزدها در ليست مورد توجه مردم مشهود است.
*از خراسان شمالي هم خبر مي‌رسد. ستاد انتخاباتي يک کانديدا «ائتلاف اصلاح‌طلبان و اصول‌گرايان »براي دفاع از کانديداي مورد نظر خود تشکيل داد.
*«نوريزاده‌وار» تحليل کردن به بعضي از هواداران کانديداها هم سرايت کرده است به گونه‌اي از يک نام به نام ديگر مي‌رسند بي‌آنکه لااقل به شناسنامه، تاريخ تولد و محل تولد آن نام کاري داشته باشند مثلا 18Xساله را با 38Xاشتباه مي‌گيرند،
*شنيده مي‌شود، بعضي افراد در بعضي ستادها، براي اثبات کانديداي خود تخريب ساير کانديداها را به جد پيگيري مي‌کنند.
*طرفداران بعضي از کانديداها به سايت‌هايي استناد مي‌کنند که از اصل مجهول‌الهويه هستند وحرفشان سنديت ندارد
*طرفداران يک کانديدا که ديدند يک ستاد ديگر، ورود و خروج افراد فعال در ستاد آنها را کنترل و افراد آنها را به دليل مشابهت اسمي با فردي ديگر مورد انتقاد قرار مي‌دهد دست به کار شده‌اند و نسبت فاميلي يکي از هواداران يک نامزد با يک خارج‌نشين را بدست آورده‌اند،

/ 0 نظر / 94 بازدید