شیر هستیم ما، آقای گرگ!

 

گرگ آن کسی است که جای دندان های خونینش نه تنها بر پیکر فلسطینیان که بر پیکر انسانیت نشسته است نه منتخب فرهیخته ملت بزرگ ایران که در حماسه ۳۷ میلیون رأی و حضور ۷۲ درصدی مردم با بیش از ۱۸ میلیون رأی انتخاب شده است. البته گرگ خوانی نشانه یک بیماری است اجازه بدهید این گونه بگوییم که پریشان گویی هایش شاید حاصل پریشان پنداری ها و پریشان خوابی هایش باشد که در هراس از قدرت ایران بزرگ به «وراجی» افتاده است.

نتانیاهو را می گویم. مردی که قلم از نوشتن نامش و یاد از به خاطر آوردن چهره کریه اش شرم دارد. او که دنیا هنوز از یادآوری نقاشی بچه گانه اش در سازمان ملل متحد می خندد در برنامه «رو در رو با مردم» شبکه سی بی اس آمریکا ایران را همچنان متهم کرد که به دنبال ساخت سلاح هسته ای است.

او انتخاب دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری را ظاهری و بی پایه دانسته است و به قواره کوچک خویش در یک سرزمین غصبی نگاه نکرده و «جهان» را مخاطب قرار داده که؛ «دنیا نباید به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب اعتماد کند». نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل زشتی چهره و پندارش را در گفتارش هم ریخته و منتخب ملت بزرگ ایران را «گرگی در لباس میش» خوانده که معتقد است «لبخند بزن و بمب بساز» حال آن که هر دیده ای که به انصاف و شناخت گشوده شود می بیند ما را و هر کس بهره ای از خرد داشته باشد درمی یابد که مبانی دینی ما با ساخت بمب اتم مخالف است. فتوای روشن رهبر انقلاب به عنوان یک مرجع دینی اعلا نیز اعلامیه روشن مشی هسته ای ماست. ما اهل ساخت بمب نیستیم آقای نتانیاهو! این را خودت هم به قاعده باید بدانی، هراس تو و اربابت نه از بمب اتم که از هم افزایی هوشیارانه قدرت ملتی است که در انتخاباتی آزاد، شفاف و بالاتر از استانداردهای کشورهای مدعی دموکراسی، با حضوری فاخر و ۷۲ درصدی، آگاهانه رئیس جمهور خویش را انتخاب کرده است. شما از ایمان متجلی شده و بصیرت مومنانه زنان و مردان این دیار می ترسید. شما از «اعتماد مردم» به «جمهوری اسلامی» می ترسید که به چشم دیده اید حتی کسانی که شاید دل با جمهوری اسلامی نداشته باشند، اما دستش را «ید امین» می دانند و با ایمان به امانت داری اش حماسه ۲۴ خرداد را خلق کردند... آقای نتانیاهو! کیست که نداند این دمیدن همواره شما در کوره ایران هراسی و بزرگ کردن تهدید ایران ترفندی برای امنیتی کردن فضا در سرزمین های اشغالی و پوشاندن بی تدبیری هایت است که تاکنون چند بار در قالب اعتراض ها و راهپیمایی های گسترده سر برآورده است. بدانید   سرنوشت همه باطل کرداران تقدیر شما نیز هست و این بار نمی توانید زیر پرچم «ایران هراسی» مشکلات داخلی خود را از چشم مردم خود و دنیا دور کنید. شما از خود می ترسید از بی تدبیری های خود و از تدبیر ملت هوشمند ایران... به تأکید می گویم ترس شما از مردم ماست که   با عشق به جمهوری اسلامی تمام قد در برابرتان می ایستند پس بمب را بهانه نکنید. ما بهای ایستادگی در برابر شما و همه دنیای باطل را می پردازیم و این را همه دنیا می داند که به گاه رزم، ما را مردانی است از جنس حسین فهمیده که هزار بار قدرتمندتر از تانک تی۷۲ است. ما عباس دوران را به جهان عرضه کردیم که هزار بار در هم کوبنده تر از F14 بود. ما شهید تهرانی مقدم را رونمایی کردیم که هزار بار از هر موشکی قدرتمندتر است. و سلاحی به نام شهادت داریم که عین صلاح است و از پس هر سلاحی برمی آید و... این را گفتم تا بدانی ما مردان شهادتیم، اما این چند خط را هم بگذارید به حساب جواب به گرگی که مردم دنیا را نه در لباس میش، که خود میش می خواهد تا به راحتی آنان را به دندان بکشد، حال آن که این جا، در جمهوری اسلامی ایران همه مردم از کوچک تا بزرگ، از جمهور تا رئیس جمهور همه و همه شیر هستیم و گرگ ها، ضرب شست شیر را چشیده اند. پس اگر تو را عقل عبرت آموز هست - که شک دارم باشد - باید از در افتادن با شیر پرهیز کنی و الا نتیجه اش را خواهی دید. پس آقای گرگ! یادت باشد ما از اول شیر بودیم. انتخابمان هم شیرمردی است مومن و سیاستمدار به نام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی. ما از اول شیر بودیم اما در کشورهایی که کسانی به مشی میش حکومت می کردند و می کنند هم، شیرهایی دارند قد می کشند و آنان را کنار می زنند که فردا، برای در هم کوفتن لانه گرگ ها سینه سپر خواهند کرد. و آن روز دور نیست...

خراسان - مورخ سه‌شنبه 1392/04/25 شماره انتشار 18454 /صفحه اول و

/ 0 نظر / 93 بازدید